Ár: 11 000,00 Ft  (+ Áfa)
Raktáron

UOF2202BS-20KM

Kétszálas SFP modul 1,25Gbps

Leírás

Optikai   dupla-szálas SFP modul.

-Átvitel:-8~-3dBm
-Érzékenység: ...
Letöltések
  • Adobe Acrobat Document
    UOF2202BS-20KM_Adatlap
    64.45 KB

Műszaki specifikáció

Product Details

Vízálló Nem 

erő

Maximális áramfelvétel [mA] 1W, 280mA
Tápfeszültség szükséglet [V] 3.15-3.45

Környezet

Tárolási hőmérséklet [°C] -40°C - +70°C
Működési hőmérséklet [°C] 0°C - +70°C
Relatív páratartalom [%] 0-95% (nem lecsapódó)

Fizikai jellemzők

Anyag Fém
Nettó súly [kg] 0.017
Mérete 55.4 x 13.7 x 6.25 mm

CCTV

Túlfeszültség vévdelem -
ESD védelem 1a 3 szintű csatlakozóra. (6KV) 1b 3 szintű levegőre. (8KV) Szabvány: IEC61000-4-2
Villámvédelem -
Átviteli távolság 20km, single mód
Kibocsájtott teljesítmény -8~-3dBm
Hálózati szabvány -
Sebesség (Mbps) 1.25 Gbps
Port típusa LC dupla szálas
PoE szabvány -
Hullámhossz Single- mód 9/125um, multi-mód 50/125um 1310nm

feltölt

Maximális kimeneti áram [mA] -
Kimeneti feszültség [V] -

Általános opciók

Termék típusa SFP modulok
Érzékenység -24dBm