Hálózati eszközök

Megtekintés Rács Lista

1-30/42 termék

Csökkenő sorrendbe
terméket oldalanként
Oldal
  1. SF5 - 5 portos 10/100Mbps switch

    Portok száma: 5 | 5x 10/100Mbps | ESD védelem és villám védelemmel ellátva

    5 588 Ft 4 400 Ft
    Raktáron
  2. SF5P-L - 5 portos 10/100Mbps PoE switch

    Portok száma: 5 | 5x 10/100Mbps | POE | ESD védelem és villám védelemmel ellátva

    14 351 Ft 11 300 Ft
    Raktáron
  3. SF8 - 8 portos 10/100Mbps switch

    Portok száma: 8 | 8x 10/100Mbps | ESD védelem és villám védelemmel ellátva

    6 731 Ft 5 300 Ft
    Raktáron
  4. SF9P-L - 9 portos 10/100Mbps PoE switch

    Portok száma: 9 | 9x 10/100Mbps | POE | ESD védelem és villám védelemmel ellátva

    24 257 Ft 19 100 Ft
    Raktáron
  5. UOF2101BS - SFP adapter pár 155Mbps

    Átviteli távolság: 20 km (Mono módusú)/2 km(multimódusú) | Hullámhossz: 1310 nm | Védelem: ESD

    33 782 Ft 26 600 Ft
    Érdeklődjön
  6. UOF2102BS-20KM - Kétszálas SFP modul 155Mbps

    Átviteli távolság: 20 km (Mono módusú)/2 km(multimódusú) | Hullámhossz: 1310 nm | Védelem: ESD

    10 160 Ft 8 000 Ft
    Érdeklődjön
  7. UOF2201BS - SFP adapter pár 1.25 Gbps

    Átviteli távolság: 20 km (Mono módusú)/2 km(multimódusú) | Hullámhossz: 1310 nm | Védelem: ESD

    45 720 Ft 36 000 Ft
    Érdeklődjön
  8. UOF2202BS-20KM - SFP adapter 1.25Gbps

    Átviteli távolság: 20 km (Mono módusú)/2 km(multimódusú) | Hullámhossz: 1310 nm | Védelem: ESD

    13 970 Ft 11 000 Ft
    Érdeklődjön
  9. UOF7201E - Média konverter 10/100Mbps, SFP porttal

    Média konverter 10/100Mbps, SFP port | Optikai szál jelét ethernet jelé alakítja | Átviteli környezet: CAT5/5e/6

    19 685 Ft 15 500 Ft
    Érdeklődjön
  10. UOF7201GE - Média konverter 10/100/1000Mbps, SFP porttal

    Média konverter 10/100/1000Mbps, SFP port | Optikai szál jelét ethernet jelé alakítja | Átviteli környezet: CAT5/5e/6

    21 590 Ft 17 000 Ft
    Érdeklődjön
  11. UOF7301E-POE - POE Ethernet optikai adó

    Média konverter 10/100Mbps max 100m, SFP port | Optikai szál jelét POE ethernet jelé alakítja | Átviteli környezet: CAT5/5e/6

    22 860 Ft 18 000 Ft
    Érdeklődjön
  12. UTP1-SW0801-TP120 - 8 portos PoE switch

    Portok száma: 8+1 | 8x 10/100Mbps POE 30W/port max 120W, 1x 10/100Mbps Uplink | ESD védelem

    39 624 Ft 31 200 Ft
    Raktáron
  13. UTP1-SW24-TP420 - 24 portos PoE switch

    Portok száma: 24+2 | 24x10/100Mbps POE 30W/port max 420W, 2x10/100Mbps Uplink | Rack szekrénybe szerelhető

    163 830 Ft 129 000 Ft
    Érdeklődjön
  14. UTP3-EP01-C2 - PoE leválasztó

    POE leválasztó 10/100Mbps | segítségével egy kábellel meglehet oldani a táp/jel átvitelt nem POE kamerákhoz

    3 429 Ft 2 700 Ft
    Érdeklődjön
  15. UTP3-GSW04-TP60 - 4+2 portos PoE+ Gigabit switch

    Portok száma: 4+2 | 4x 10/100/1000Mbps POE+ 30W/port max 60W, 2x 10/100/1000Mbps Uplink | ESD védelem

    46 355 Ft 36 500 Ft
    Raktáron
  16. UTP3-GSW04-TPD60 - 4+2 portos PoE+ switch 10/100/1000Mbps LAN 2x1Gbps Uplink PoE tápellátással

    4+2 PoE+ switch | 4x 10/100/1000 Mbps 30W/port max 60W összesen 2x 10/100/1000Mbps Uplink port

    55 245 Ft 43 500 Ft
    Nincs raktáron
  17. UTP3-GSW0806-TP150 - 8+4 portos PoE+ switch 1Gbps LAN 4x1Gbps Uplink + 2 SFP

    Portok száma: 8+4 | 8x 10/100Mbps POE+ 30W/port max 150W, 4x 10/100/1000Mbps Uplink, 2x SFP

    135 509 Ft 106 700 Ft
    Érdeklődjön
  18. UTP3-SW04-TP60 - 4+2 portos PoE+ switch 10/100Mbps LAN 2x10/100Mbps Uplink

    Portok száma: 4+2 | 4x 10/100Mbps POE+ 30W/port max 60W, 2x 10/100/Mbps Uplink | ESD védelem

    26 670 Ft 21 000 Ft
    Raktáron
  19. UTP3-SW08-TP120-A1 - 8+2 portos PoE+ switch 10/100Mbps LAN 2x1Gbps Uplink

    Portok száma: 8+2 | 8x 10/100Mbps POE+ 30W/port max 120W, 2x 10/100/1000Mbps Uplink

    60 833 Ft 47 900 Ft
    Raktáron
  20. UTP3-SW16-TP300 - 16 portos managelhető PoE switch

    Portok száma: 16+2 | 16x 10/100Mbps POE+ 30W/port max 270W, 2x 1Gbps Uplink, WEB Management | Rack szekrénybe szerelhető

    152 908 Ft 120 400 Ft
    Érdeklődjön
  21. UTP3-SW24-TP420 - 24+2 portos manegelhető POE switch

    Portok száma: 24+2 | 24x 10/100/1000Mbps POE+ 30W/port max 420W, 2x 1Gbps Uplink, 2x SFP | Rack szekrénybe szerelhető

    173 990 Ft 137 000 Ft
    Érdeklődjön
  22. UTP3-VEPOC01 - UTP-Koax Média konverter pár

    Média konverter pár | Átviteli környezet: Koax, CAT5/5e/6 | Átviteli távolság: Koax (300m) UTP (100m)

    36 830 Ft 29 000 Ft
    Raktáron
  23. UTP3-VER01-POE - POE repeater

    POE repeater 30W 10/100Mbps | max 100m jel illetve táp átvitel | switchtől távolra eső kamerákoz vagy POE eszközökhöz ajánlott

    15 240 Ft 12 000 Ft
    Raktáron
  24. UTP7108E-POE - 8 portos PoE switch

    Portok száma: 24+2 | 24x 10/100Mbps POE+ 30W/port max 240W, 1x 1Gbps Uplink, 1x SFP | ESD védelem

    54 864 Ft 43 200 Ft
    Raktáron
  25. UTP7201EPOC - Táp és hálózati bővítő KOAX átvitelre 10/100Mbps

    Táp és hálózati bővítő | Átviteli távolság: akár 1500m | Atviteli környezet: CAT5, 5e, 6, KOAX kábelel

    71 882 Ft 56 600 Ft
    Érdeklődjön
  26. UTP7201ER-POE - PoE repeater

    POE repeater 30W 10/100Mbps | max 200m jel illetve táp átvitel | switchtől távolra eső kamerákoz vagy POE eszközökhöz ajánlott

    29 845 Ft 23 500 Ft
    Raktáron
  27. UTP7201GE-PD25 - PoE leválasztó 25,4W 10/100/1000Mbps 100m

    POE leválasztó 2x RJ45 10/100/1000Mbps (1 bemenet 1 kimenet)| 1x 12V DC kimenet | ideális a nem POE eszközök tápellátásához

    11 811 Ft 9 300 Ft
    Érdeklődjön
  28. UTP7201GE-PSE30 - PoE+ illesztő 30W 10/100/1000Mbps 100m

    POE+ (30W) illesztő 10/100/1000Mbps | 2x RJ45 csatlakozó (1 bemenet 1 kimenet) | max 100 méteres jelátvitel

    15 113 Ft 11 900 Ft
    Érdeklődjön
  29. UTP7201GE-PSE60 - PoE++ illesztő 60W 10/100/1000Mbps 100m

    POE++ (60W) illesztő 10/100/1000Mbps | 2x RJ45 csatlakozó (1 bemenet 1 kimenet) | max 100 méteres jelátvitel

    23 622 Ft 18 600 Ft
    Raktáron
  30. UTP7204E-POE-A1 - 4+2 portos PoE switch 10/100Mbps LAN, 10/100Mbps Uplink + 1 SFP

    Portok száma: 4+2 | 4x10/100Mbps POE 30W/port max 60W, 2x10/100Mbps Uplink | ESD védelem

    53 594 Ft 42 200 Ft
    Érdeklődjön
Megtekintés Rács Lista

1-30/42 termék

Csökkenő sorrendbe
terméket oldalanként
Oldal